![На трасі Ковель-Жовква відкрили новий міст](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/vv/3lt6te-r4wtk4u6bhizryz6zdbampoxfcanjvvb.jpg)
Доїхати з Волині до Львова буде легше.
На трасі Ковель-Жовква відкрили новий міст
Відновлено рух вантажного та легкового автомобільного транспорту по мостовому переходу через річку Рата в м.Великі Мости Червоноградського району Львівщини
Проте роботи ще не завершені, відповідно до проєкту будівництва мостового переходу підрядна організація ТзОВ «ДРОГ-БУД» має виконати роботи по влаштуванню освітлення, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, тощо.
Довідково. Даний міст довжиною понад 62 метри розташований на автомобільнійдорозі загального користування державного значення Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква км 137+155. Капітальний ремонт було розпочато у вересні 2023 року. Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ «ДРОГ-БУД» за рахунок коштів державного бюджету, повідомив голова Червоноградської РДА Андрій Дяченко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/2u/x4s25h-0x0-1536x2048-swc6e7axwrxu6b3pgz2qxxb5sfe5f2uz.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)