![У громаді на Волині випускники на згадку висадили дерева на шкільних подвір'ях (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/n2/wo6ma7-47aoyyetct63zd5eyvqvkya2zwuszn2m.jpg)
Через 20 років до висаджених дерев сьогоднішні випускники приведуть своїх дітей.
У громаді на Волині випускники на згадку висадили дерева на шкільних подвір'ях (Фото)
Учні випускних класів всієї України, завершуючи навчальні заклади і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційного шкільного балу і радості зустрічі першого дорослого світанку через розв’язану російським агресором війну
Але щоби лишити у пам’яті світлу згадку про дні шкільного життя, на рівні держави впроваджуються різні ініціативи. Серед них – всеукраїнська акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», що передбачає висаджування випускниками зелених насаджень.
Про це йдеться на сайті Колодяжненської громади.
«Цей крок єдності – це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу Перемогу! Цей крок – підтримка загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal). Випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої! І через 20 років до висаджених дерев наші юні вже не діти приведуть своїх дітей!» - наголошують організатори акції.
Це чудовий привід озеленити територію власної школи або ж допомогти озеленювачам! Саме тому управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради ініціювало висадження зелених насаджень у закладах загальної середньої освіти громади. До акції долучилися майбутні випускники Колодяжненського, Скулинського, Кричевичівського, Уховецького, Дрозднівського ліцеїв та Волошківської, Рокитницької, Білашівської гімназій і висадили на шкільних подвір’ях чимало дерев різних порід: яблуні, калину, туї, берізки, каштани тощо. А, приміром, у Скулинському ліцеї висадили саджанці абсолютно різних видів дерев і кущів, навіть екзотичних – від дуба і тополі – до кипариса та оливи.
«Це прекрасна екологічна ініціатива, про яку пам’ятатимуть педагоги і самі випускники. А дерева, що зеленітимуть на шкільких подвір’ях – роками нагадуватимуть про це, - зауважив сільський голова Віталій Кашик, який побував в окремих закладах освіти і доєднався до акції. – Нехай приймаються, квітнуть, милують наш зір. А вам, дорогі випускники, широких і легких життєвих доріг, але нехай у вашому серці завжди буде особливе місце для стежки, що веде до рідної школи та малої батьківщини! Дякую нашим Збройним Силам, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!»
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/pf/vkxrzy-0x0-800x1067-ch5qlcti64txpq44fvdsw6mjih2edpft.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/gc/bv2rjd-0x0-800x600-ins437z2qdztxa2h6nqkyq4h7d36lgcz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/dk/x74utz-0x0-800x1067-ekeauo2hx4khxv4oecikyqqloztm3dkv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/5y/mwc6wo-0x0-800x1067-3dklbu6wcpjd5tp73x45bpp6f3rci5ys.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/rv/bt6se5-0x0-800x600-t53qzrgvqhnc5jrdx5az6diw56igsrvv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/wc/7qnzpf-0x0-800x1067-2cnqalljb6fkdhwe3ehfaxqyvsjj5wc6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/qh/jd64xv-0x0-800x603-hjz7esv3jhiu7mjt5wjwxp5ubjq6pqhl.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)