![«Писанка Перемоги»: у Луцькому університеті триває благодійний марафон (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/vc/tj4ikb-0x0-2047x1365-6iw423fxhnt7l6tmnz3lsrydwoqwnvcg.jpg)
З вірою у Перемогу!
«Писанка Перемоги»: у Луцькому університеті триває благодійний марафон (Фото)
Волинський національний університет імені Лесі Українки продовжує збирати кошти для допомогти ЗСУ
Із цією метою в ЗВО стартував благодійний марафон, у межах якого відбудеться низка ініціатив.
Про це йдеться на сайті Волинський національний університет імені Лесі Українки.
Зокрема, 19 квітня 2024 р. на факультеті культури і мистецтв стартувала акція «Писанка Перемоги». У цій ініціативі візьмуть участь усі факультети й інститути Університету. Спробували себе у писанкарстві представники географічного, медичного факультетів та факультету інформаційних технологій і математики.
«Я щиро вдячний організаторам серії майстер-класів із писанкарства за таку ініціативу. Взявши участь у таких заходах, наші здобувачі, викладачі та працівники не лише отримають корисні навички, а й долучаться до збору коштів для ЗСУ», – резюмував ректор Анатолій Цьось.
Організували серію майстер-класів кафедра образотворчого мистецтва та її викладачка Галина Вахрамєєва. Серія благодійних майстер-класів продовжиться на наступному тижні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/sz/aj6ro7-0x0-2048x1365-x4eiisl2nrchfemwrblprnzirtcx5szz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/fy/hhhgg7-0x-1-2592x1728-5suktgtghucv2gxm3pdm3ymtvaydzfym.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/72/njordr-0x-1-2592x1728-kd3izs4dv6itd6o7iblkqc32giuyj72x.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Майже 11 тисяч волинян зареєструвалося для проходження НМТ-2024.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)