![Порошенко привіз техніку у батальйон, який очолив Андрій Підлісний](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/6q/atzlsf-xj2xpakxg3ainj4g3djnpmo5apunm6qx.jpeg)
Разом - до перемоги!
Порошенко привіз техніку у батальйон, який очолив Андрій Підлісний
Офіцер ЗСУ, колишній морпіх, снайпер, координатор ГО «Res_Publica. Брати по зброї» Андрій Підлісний воює проти російських окупантів з 2014 року
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/qk/igbzwh-0x0-1030x438-kdpuwa7qk266r6wz6rfb3dv26czoeqkn.jpeg)
Нещодавно Андрій був призначений командиром 409-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ ЗСУ. Тож турбот молодому офіцерові додалося – матеріально-технічне забезпечення, ремонт техніки, побутові умови для особового складу. Петро Порошенко з командою оперативно відгукнувся на запит комбата «Підлого», частину необхідної допомоги вже привезли.
«Насамперед хочу привітати нашого Андрія Підлісного з новою посадою — командир 409-го батальйону. І хочу привітати 409-й батальйон з новим командиром — Андрієм Підлісним. Наш «Підлий» вже 10 років у війську. А бойового досвіду вистачить ще на десять комбатів. Кілька днів тому Підлісний зателефонував і повідомив про нове призначення, і я вважаю його абсолютно заслуженим. Але він додав: «Петре Олексійовичу, ви ж розумієте: новий батальйон — нові запити») І скинув цілий перелік того, що потрібно», – розповідає Порошенко, інформує eurosolidarity.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ve/37bzat-0x0-1024x683-bhqosv5t456md37auvglzquayyx3jveo.jpeg)
Цього разу у батальйон привезли 100 FPV-дронів «Мольфар», 10 Мавіків, пересувну авторемонтну майстерню на базі вантажівки DAF Layland, прально-душовий комплекс і 2 квадроцикли – їх застосовують для доставки БК чи евакуації поранених із поля бою.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/jl/iier7k-0x0-1024x683-abytchgh5opygxbhmdy2tnb25vl3gjl7.jpeg)
Комбат Підлісний розповідає – ремонт техніки це потреба номер один. «Техніка, яка була нам передана, не нова. Відповідно потребує постійного ремонту, обслуговування. Хлопці вже подивились майстерню, сказали, що якісна. В першу чергу вона мобільна. Мобільність грає дуже велику роль. Тим більше, що DAF сам по собі дуже прохідний, відповідно є можливість заїхати у важко прохідну ділянку і здійснити ремонт безпосередньо ні місці. Це грає величезну роль», – говорить військовий.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/lp/ruwfnj-0x0-1024x683-yy2u6lqzu2yfuqe7inqhimqlwxs3klpb.jpeg)
З такою модифікацією FPV-дронів, як привезли у батальйон, Підлісний вже знайомий. Каже – машинки хороші, а головне, вже оснащені платами ініціації. «Це хороша комплектація. Хлопці мої ними працювали ще в попередньому батальйоні. Там сама по собі хороша збірка цього дрону, ще й є плата ініціації. Хлопцям не потрібно наражати себе на небезпеку, робити якийсь хендмейд», – пояснює Андрій Підлісний. Обіцяє найближчим часом протестувати і квадроцикли – каже, є такі ділянки, де іншою технікою не пройдеш, хіба ще на БТР: «От якраз і спробуємо їх в ділі».
Комбат Підлісний переконаний: підтримка армії потрібна не на словах, а конкретними діями. «Коли отримуєш і бачиш, що це працює на батальйон. Це все потрібно для того, щоб хлопці трохи відпочили. Відремонтували техніку, яку потрібно. Тренувались, поки є час. І готувались до виконання бойових завдань».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/yf/z3abs2-0x0-1024x683-qg7f6h5wwajdfd7h442uzqox3z6vjyfv.jpeg)
«Ми зі «Справою Громад» раді, що маємо змогу долучитись до підсилення боєздатності ще одного підрозділу Сухопутних військ. А «Брати по Зброї» відтепер мають ще одного комбата у своїх лавах. Пишаємося тобою, Андрію! Другу партію привеземо незабаром», – написав Порошенко у соцмережах.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)