![Державну нагороду полеглого Героя-азовця з Волині отримали сини та дружина](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/l4/qlkdjj-sondnyd3laqtxm5fo37bccn4u6oaxl4v.jpg)
Вічна пам’ять та шана Герою.
Державну нагороду полеглого Героя-азовця з Волині отримали сини та дружина
Загиблий у бою нацгвардієць Андрій Ніколайчук посмертно відзначений орденом «За мужність ІІІ ступеня»
Державну нагороду передали синам Героя Матвію і Захарію та дружині.
Про це повідомив очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Ніколайчук Андрій Валерійович вступив до лав Національної гвардії України у 2015 році та проходив службу в бригаді «Азов», що дислокувалася в місті Маріуполь на посаді командира взводу. За час проходження служби офіцер був нагороджений відзнакою «Козацький хрест» та медаллю «За звитягу та вірність».
Під час повномасштабного вторгнення росіян у лютому 2022 року Андрій спільно з побратимами виконував бойові завдання по захисту Маріуполя, в якому проходив службу. Загинув 12 квітня 2022 року під час нерівного бою з окупантами неподалік річки Кальміус. Однак, тіло свого командира і товариша побратими не змогли забрати. Майже через рік, у березні 2023 року, завдяки спільним зусиллям представників держави та волонтерського руху тіло Андрія вдалося повернути додому та поховати із всіма почестями, гідними Героя своєї Батьківщини.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/37/bqpmf3-0x0-2048x1367-rrp475vd552g7gkyxbuhnynhrdzjl37a.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/jh/pttuju-0x-1-900x600-5i4vhw5t2qui23gcyctbvx4u62ygajhi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/5q/mcy7wb-0x-1-900x600-mk7te24jqawck7ab5peo77ejypxur5qi.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)