![На водоймах нацпарку Волині вкотре вилучили незаконні знаряддя лову](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/2e/i2vy6p-bpbopj4udzww4dmnxtbcftdn5zfq42ea.jpg)
Давайте разом піклуватися про наші водні ресурси та забезпечувати стале майбутнє для рибальства.
На водоймах нацпарку Волині вкотре вилучили незаконні знаряддя лову
Минулого тижня служба державної охорони Шацького НПП спільно з Волинським рибоохоронним патрулем провели рейдові заходи з виявлення порушників природоохоронного законодавства на водоймах парку
У результаті заходів було вилучено з водного середовища незаконні знаряддя лову - 11 сіток і 5 ятерів.
Про це повідомляє Шацький національний природний парк.
Також було виявлено та задокументовано правопорушення природоохоронного законодавста за ст.91 КУпАП (порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду).
Природоохоронці вкотре закликають: давайте разом піклуватися про наші водні ресурси та забезпечувати стале майбутнє для рибальства. Дотримуйтеся вимог чинного законодавства.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)