![У Луцькій громаді стартує традиційний мистецький проєкт «Великодня майстерня»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/oe/533tzy-ayclim4wqc44fcirkftwx6r465ykaoeu.jpg)
У сезоні 2024 року на відвідувачів “Великодньої майстерні” чекатимуть 6 майстер-класів.
У Луцькій громаді стартує традиційний мистецький проєкт «Великодня майстерня»
Впродовж семи днів – з 23 квітня по 1 травня (крім суботи та неділі) – у Палаці культури Луцька (ІІ корпус) проходитимуть майстер-класи з розписів великодніх писанок та виготовлення святкової атрибутики
До участі у безкоштовних заняттях запрошені діти військовослужбовців та ВПО.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Урочисте відкриття творчого проєкту відбулося сьогодні за участі фольклорного колективу «Зоряниця» Луцької музичної школи №1 (керівник Олена Богдан-Опейда). З вітальним словом до учасників «Великодньої майстерні» та їхніх наставників звернулися заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директори департаменту освіти – Віталій Бондар та департаменту культури – Тетяна Гнатів.
«Маємо нагоду в домашній атмосфері із залученням кращих митців громади дати діткам можливість переймати українські традиції, – сказала Ірина Чебелюк. – Це ті безцінні культурні надбання, які наші предки свято берегли і передали наступним поколінням. Дякую майстрам народної творчості за готовність поділитися своїми секретами. Нехай ті навички, які діти отримають під час занять, закарбуються в їхній пам’яті і надихнуть на ще більше розуміння того, що ми українці – нація нескорених, яка бореться і обов’язково відстоїть свою свободу».
У сезоні 2024 року на відвідувачів «Великодньої майстерні» чекатимуть 6 майстер-класів. Заняття з дітьми проводитимуть майстрині народної творчості Марія Шотік, Вікторія Шевчук, Юлія Співак, Валентина Якимович, Ольга Климчук. Одразу після урочистого відкриття вони дали школярам перші уроки – з виготовлення воскової свічки та плетення великодніх віночків.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/5b/hibkdw-0x0-799x533-uf7c3ofotpnsjbbiv7zpusmscsskp5bd.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/td/fdsh74-0x0-799x533-e2fukb4rzf3falmzeumgc2zelax5utdm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/ip/v2w25p-0x0-799x533-qzmqhkzlttyc2eyucxnqq5uwyw3clipd.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Ковелі для матерів полеглих Героїв організували майстер-клас зі створення писанок.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)