![У Луцьку збільшили стипендії для обдарованих дітей](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/7a/uhco5b-ovnnkbtfc2q6j6q2i2a47sz53cyao7az.jpeg)
Щомісячну стипендію збільшили з 500 до 1000 гривень.
Новини освіти
У Луцьку збільшили стипендії для обдарованих дітей
Вона становитиме 1000 гривень
Про це повідомив очільник громади Ігор Поліщук за результатами засідання 58-ї сесії Луцької міської ради.
«Затвердили Положення про іменні стипендії Луцької міської ради для обдарованих дітей у новій редакції. Збільшено розмір щомісячних стипендій з 500 до 1000 гривень. Луцька міська рада призначає 22 іменні стипендії здобувачам освіти (вихованцям) закладів освіти ЛМТГ, які мають високі досягнення у навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь у громадському житті закладу й громади». – зазначив мер.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/fy/qsoyse-0x0-2048x1365-vp3kfs5w4cbnkmqdlsgk7zwz67yzmfy4.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)