![Прикордонник волинського загону став чемпіоном міжнародного турніру з джиу-джитсу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/63/5dyoti-achb3jkfujprsouhvvyzkby4bii5l63n.jpg)
Вітаємо Богдана з перемогою та бажаємо нових досягнень!
Прикордонник волинського загону став чемпіоном міжнародного турніру з джиу-джитсу
Чергове «золото» поповнило скарбницю спортивних нагород прикордонника Богдана Мочульського
Кращі спортсмени світу із 28 країн зібралися у Парижі, де днями відбувся рейтинговий міжнародний турнір GRAND PRIX PARIS OPEN 2024, аби позмагатися за звання сильніших в цьому виді бойового мистецтва.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Богдан виступав у ваговій категорії 62 кг. Загалом у хлопця було чотири поєдинки. За вихід у фінал Богдан змагався з чинним срібним призером чемпіонату світу, а в фіналі переміг чемпіона Європи.
«Радий, що піднявся на найвищу сходинку пʼєдесталу, що український прапор знову височів над міжнародною ареною. А звучання гімну України викликає почуття гордості та невимовної впевненості у собі та нашій країні», - каже прикордонник.
Вітаємо Богдана з перемогою та бажаємо нових досягнень!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/bs/5p3qh5-0x0-960x1280-7mkymc6fbkyfbvpe6sbtiegr2f4kxbsy.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/yp/edqhqa-0x0-1200x1600-72cxzzqkzfhqc22s2qjpyfqpppxpzypi.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)