![Нащадки роду Радзивілів привезли благодійну допомогу на Волинь](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/wf/2nhxev-0x369-960x640-fkiiizibzimwzheuhbxfl3upmv36gwfx.jpg)
Волонтери з Польщі.
Нащадки роду Радзивілів привезли благодійну допомогу на Волинь
Від початку повномасштабної війни активно займається волонтерською діяльністю нововолинський благодійний фонд «Волинь-Тил», який очолює Іван Антонюк
Його засновники регулярно їздять до наших Захисників, доставляючи їм усе необхідне.
Днями їм передали благодійну допомогу з метою її подальшої передачі на фронт волонтери з Польщі. Це дуже вчасно. Адже команда БФ «Волинь-Тил» саме готується до поїздки на авдіївський напрямок, тож локшину швидкого приготування, шампунь, одноразові бритви, кокосове молоко й багато чого іншого вони повезуть воїнам на передову. Підгузки та інші засоби гігієни передадуть цивільному населенню - мамам з малюками.
Нововолинські волонтери поспілкувалися зі своїми однодумцями з- за Бугу, домовилися про подальшу співпрацю. Організував контакти з польськими друзями та координував доставку благодійної допомоги заступник Поромівського сільського голови Василь Власюк.
До слова, гості з Польщі, пан Мацей Радзивіл зі своїм сином – нащадки роду Радзивілів. Як відомо, в селі Олика Волинської області зберігся замок, який належав їхнім предкам.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/zd/zjkxlm-0x0-804x1072-5g5d3rcwpg2dbt3w7ahj3jqgqm3c3zd3.jpg)
Роксолана Вишневич
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Ще два квадрокоптери DJI Mavic 3 поїдуть на фронт захисникам з Ковеля.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)