![Школяр з Волині став призером Всеукраїнської олімпіади з інформатики](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/qx/m2opaz-utewvnlm2xblitgj7zbl7w4mtwc7jqxg.jpg)
Тарас Деркач.
Школяр з Волині став призером Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Тарас Деркач, учень 10 класу Боратинського ліцею, зумів вибороти Диплом IІ ступеня на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики
У місті Чернівці протягом чотирьох днів він працював над методами та засобами обробки інформації за допомогою обчислювальних систем. Такий високий результат дає право участі у відбіркових зборах команди до Балканської олімпіади. Балканська олімпіада з інформатики – це змагання з програмування для учнів середніх шкіл із країн Балканського півострова або поблизу нього. Кожна країна-учасниця надсилає команду з 4 учасників, відібраних на національних олімпіадах або конкурсах, повідомили в Боратинській громаді.
«Серед 126 учасників Всеукраїнської олімпіади було лише два представники з Волині. Приємно, що одним із них був юний представник нашої громади, який неодноразово здобував успіх на конкурсах та олімпіадах з інформатики.
«Загалом мені сподобалась олімпіада. Завдання були доволі складними з неочевидними розв'язками, але це додавало цікавості. Допомогли краще підготуватись до олімпіади поїздки в зимові та літні школи з програмування. Зараз готуюсь до відбіркових зборів і сподіваюсь, що зможу потрапити до національної команди», – ділився враженнями Тарас.
Вітаємо юного програміста з чудовим результатом та бажаємо Тарасові та його тренеру Михайлу Ковальчуку подальших успіхів та перемог!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/hw/bwrfiq-0x0-526x761-x3b5a4fngwdxigc6bpdrboncttpe5hwd.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)