![В громаді на Волині взялися до відновлення доріг](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/5w/ay3lnr-u7mpmxokdp4rx4ho5uskw6kk7pead5wl.jpg)
Початок робіт з грейдерування комунальних доріг в громаді.
В громаді на Волині взялися до відновлення доріг
З метою забезпечення належного утримання дорожнього покриття в Маневицькій територіальній громаді розпочалась робота з грейдерування білощебеневих та ґрунтових доріг комунальної власності
Відновлювальні роботи розпочалась у селищі Маневичі та відповідно до тендерної пропозиції та укладеного договору триватимуть почергово в старостинських округах Маневицької селищної ради.
Про це інформує Маневицька селищна рада.
У зв’язку із цим, звертаємось до жителів громади, власників індивідуальних домогосподарств щодо наведення ладу біля своїх помешкань та упорядкування прибудинкових територій задля забезпечення доступу грейдера до проїжджої частини.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/lg/wxl6aj-0x0-719x985-entpp6ioweaxwyrpko7p3qrsmnz46lge.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/4r/da2e7l-0x0-720x959-j3ihsus7bnrsos7c4abhvhltqtmzo4rk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/nn/mnjlzz-0x0-722x961-aoxugtqlmevw7o66rqhol23tumer4nnt.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині віддалені села Малий і Великий Обзир поєднали надійні мости.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)