![Школярі з Волині представили Україну у перших Європейських освітніх іграх (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/76/iuggbd-0x170-2048x1365-p4pija5zdeoph7rk5v7r5gtvmiryw76m.jpg)
Так тримати!
Школярі з Волині представили Україну у перших Європейських освітніх іграх (Фото)
З 14 по 20 квітня столиця Греції - Афіни гостинно приймала представників з різних країн в рамках освітньо-спортивного фестивалю Educational Games
Україну представили переможці «Cool Games» з Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради.
Пр це йдеться на сайті громади.
Багато спорту, рухової активності, майстер-класів, воркшопів, цікавих зустрічей, екскурсій , програма перебування для учасників фестивалю була насиченою.
Найцікавішою для делегації з України стала участь у церемонії запалення вогню Олімпіади-2024, що дала старт естафеті Олімпійського вогню, яка завершиться у Парижі 26 липня.
В цей день учні Підгайцівського ліцею з однолітками з інших країн обговорювали олімпійські цінності.
Стародавня Олімпія та олімпійський стадіон – історичне місце, де тисячі років тому змагалися атлети Олімпійських ігор, для наших спортсменів стали не лише культурно-туристичним об'єктом, а й місцем, де вони здобули першу перемогу у легкоатлетичному забігу між школярами з різних країн.
« У завершальні дні діти, багато рухалися. Зокрема, організатори перемішали учнів з різних європейських країн і влаштували турнір з баскетболу 3x3 з новостворених команд. Була й можливість пограти у спортивні ігри на стадіоні «Панатінаїкос», куди діти завітали з екскурсією. Побували також у стародавньому Акрополі. На прощальній вечірці кожна країна могла розповісти іншим про власні традиції, історію, культуру», - повідомили на сторінці у Фейсбуці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Тренер Підгайцівської команди Олександр Бажул розповів, що діти під час перебування на фестивалі отримали масу позитивних емоцій, культурно збагатилися, зарядилися оптимізмом та вірою у свої сили.
«Це велика подія для України, школярів і для мене, адже ми довго і наполегливо працювали, тренувалися, щоб досягти таких високих результатів, перемогти. Звісно, матимемо гарні спогади на все життя!» – зазначив він.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/qd/3nzhi7-0x0-2048x1536-zuummz3tcwuyx2zqtgjjfz7agin3sqdc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/pl/65rqcw-0x0-2048x1536-yllya5aqy3xi26qav7x3z2lbks37wple.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/tf/xenbli-0x0-2048x1152-6rw7ylsikatjyjgwerqmli7l34gsltf4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/3e/6y2ecx-0x0-2048x1536-yn62ajuebhhsk3rtwkuyieixu2sz73eb.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Князівський воїн виконав норматив кандидата в майстри спорту в ультрамарафоні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)