![Впродовж Великодніх днів на вулиці Лесі Українки у Луцьку лунатимуть веснянки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/in/lusbnp-m5yetsbrtbakjjqqkqtyb7c265jkdint.jpg)
Проєкт «Весняна вулиця» триватиме до 19 травня.
Впродовж Великодніх днів на вулиці Лесі Українки у Луцьку лунатимуть веснянки
Тут можна буде побачити виступи мистецьких колективів Луцької громади
20 квітня перехожих вітали з теплими весняними днями учасники ансамблю народної музики «Волиняни» Луцької музичної школи №3 (керівники Тетяна Жилюк та Анатолій Марценюк). Юні таланти дарували усім свій спів, музичні виступи і запальні танці.
Про це інформує Луцька міська рада.
А у вербну неділю 28 квітня фолькгурт «Волинські забавлянки» Луцької музичної школи №2 (керівник колективу Оксана Годлевська, керівник оркестру Віталій Барчук) водили з жителями та гостями Луцька кривого танцю, грали в народну весняну гру «Шум», дарували усім піднесеного настрою, виконуючи патріотичних пісень. Під час виступу вдалося зібрати в благодійну скриньку 7800 грн.
Проєкт «Весняна вулиця» триватиме до 19 травня та відбувається в межах благодійного мистецького марафону «Культура – духовні крила Перемоги!», що реалізовується департаментом культури Луцької міської ради та закладами культури міської територіальної громади. Усі кошти, зібрані під час марафону, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/tr/vzpsuk-0x0-641x854-mhbnbslozoh6yycc3rwsd6zb4qoattre.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/jy/ermbza--1x0-800x392-gagazhmykccinedgpzjomoe44oxcfjyo.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/zs/b2ze4z-0x0-641x854-zzjkystnxfmanughyq7aipcit34zhzsb.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У громаді на Волині під час благодійного ярмарку зібрали понад 135 тисяч гривень на потреби воїнів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)