![У Луцьку стартував обласний легкоатлетичний чемпіонат «Олімпійська надія»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/se/f272qg-4v5jea4t4erto7n4en2rnl53ezps5sey.jpg)
Взяти участь в обох заходах виявили бажання понад 150 юних спортсменів з різних громад області та сусідньої Рівненщини.
У Луцьку стартував обласний легкоатлетичний чемпіонат «Олімпійська надія»
Першість Волині з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2011 р.н. та молодших організатори – регіональне відділення НОКУ, Федерація легкої атлетики області та профільний департамент ОВА – присвятили Збройним Силам України
Одночасно з чемпіонатом області «Олімпійська надія» проходитиме і І-ий етап змагань на здобуття Кубку Федерації легкої атлетики Волині.
Про це інформують у Волинській обласній раді.
Взяти участь в обох заходах виявили бажання понад 150 юних спортсменів з різних громад області, а також легкоатлети з Рівненщини.
Дітей та їх наставників привітав голова обласної ради, очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад: «Я дуже втішений, що до спорту тягнуться наймолодші. Це – здоров’я, рух, загартований характер. Дякую батькам за правильні настанови, а тренерам - за мотивацію. Ви лише на старті свого спортивного шляху, але я переконаний, що наставники уже розгледіли у вас майбутніх олімпійців і чемпіонів або ж неодмінно запалять цю іскру. Тож змагайтеся і перемагайте!».
Окрім дипломів та медалей переможці і призери отримають і особливі подарунки – спортивний одяг та взуття відомих брендів. Кілька сот таких комплектів обласному осередку НОКУ передала благодійна організація «Дитяча місія. Україна» у партнерстві з німецькими благодійниками з організації «Ху Медіка».
Перший заступник голови обласного відділення НОКУ, депутат Волиньради Віктор Галан-Влащук запевнив, що комплекти розподілять між громадами і використовуватимуть для проведення Олімпійських днів та інших спортивних заходів, до яких залучатимуть і внутрішніх переселенців.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/f2/mntt3z-0x0-2048x1365-figbrihucr5pklputzu5tfwgny5idf2n.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/y3/5mi5q4-0x0-2048x1365-wye573agko2veexpx2ovebklspufvy33.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/mz/p64aan-0x0-2048x1365-4xk6fx537k6pi2fojznpqwgzydnmpmzk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/tv/44a2do-0x0-2048x1365-4aw2pt2v6co5mecslqhu6ncjdsaavtve.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинські метальники молота привезли нагороди з Всеукраїнських змагань.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)