![У громаді на Волині соціально вразливі категорії мешканців отримали продуктові набори до Великодня](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/hu/xg6uyg-0x83-1600x1066-d7emmf7v6xqizkug23fzyd3ocumfxhur.jpg)
Не всі мають змогу накрити святковий стіл.
У громаді на Волині соціально вразливі категорії мешканців отримали продуктові набори до Великодня
Час напередодні Великодня завжди особливий – у ці дні ми всі потребуємо найбільше любові, прощення, молитви і добрих справ
Аби атмосферу свята відчули у кожній домівці працівники Центру надання соціальних послуг Литовезької сільської ради традиційно вручили Пасхальні та продуктові набори одиноким громадянам похилого віку та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Про це йдеться на сайті громади.
«У день найсвітлішого православного свята Воскресіння Христового щиро бажаємо миру, спокою і благополуччя. Нехай Господь береже Вас і Ваших рідних, та це чудесне свято Великодня принесе світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – мир та здоров’я. Це день коли торжествує любов!» – йдеться в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/fp/z5ftq2-0x0-894x739-c6agknod6vsr2n6hje3ujkjvbhpdcfpt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/a3/p2jhc6-0x0-1205x1600-ehdg3zsoxsvph3d4lcwnrogqceofda3c.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/kk/vsvjr4-0x0-1205x1600-z3rjytr63hsawhvyb3bwxns75ertnkku.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Мешканці десяти волинських громад зможуть одержати адмінпослуги не виходячи з дому.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)