![На Волині провели в останню путь воїна, в якого зупинилось серце](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/so/5my6mm-geu543zcivgdf7jp2gird7u6wedcxso6.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
На Волині провели в останню путь воїна, в якого зупинилось серце
1 травня у Володимирі прощались із померлим воїном Ігорем Стецюком, серце якого зупинилось 27 квітня
48-річний військовослужбовець мав досвід служби в АТО, з літа 2022 року брав участь у відбитті російської агресії проти України під час повномасштабного вторгнення.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/a4/gzlcl2-0x0-799x533-ikeuwtguu7nvmp36adv56d2gsf3hga4o.jpg)
Чин похорону солдата відбувся у храмі Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Під час панахиди отець Євген звернув увагу присутніх на те, що на площі Героїв нашого міста чим далі більшає портретів захисників, що є свідченням великої ціни українців на шляху до Перемоги. «У надзвичайно важких реаліях війни виборюється наше майбутнє. Дякуємо кожному українцю, який зі зброєю в руках став до оборони України. Вічна пам’ять померлому воїну», – сказав священник.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/c4/l5c2mh-0x0-799x533-dooj22f4gxuykszkfyhf57xy5uzk3c4c.jpg)
Від імені міського голови, депутатського корпусу та усієї громади слова співчуття цивільній дружині Ігоря Стецюка, його рідним та друзям висловив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Володимир Атаманчук: «Взявши зброю до рук, Ігор мріяв про життя у вільній незалежній Україні. Дякуємо йому та схиляємо голови перед нашим захисником. Вічна пам’ять та вічна шана воїну!»
Поховали померлого бійця на Федорівському кладовищі, повідомили в міській раді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/v6/w3csxo-0x0-799x533-i3tnhjv57uzqsu6ouz32f6dghmzzmv6r.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)