![У Ковельському районі запрацювала 18 поліцейська станція](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/nk/4solf3-3g5htlzrdvhywmbgqvfkp3sd6jqngnkm.jpg)
Кожен мешканець віднині може з будь-яких питань звертатись до свого поліцейського офіцера.
У Ковельському районі запрацювала 18 поліцейська станція
Проєкт втілили у Сереховичівській територіальній громаді
Поліцейський офіцер громади, який несе тут службу, обслуговуватиме 11 населених пунктів, в яких проживають понад три тисячі осіб.
Про це інформує Ковельське районне управління поліції ГУНП у Волинській області
Кожен мешканець віднині може з будь-яких питань звертатись до свого поліцейського офіцера, майора поліції Бурди Олега Анатолійовича, він щодня буде поруч з людьми.
До того ж, поліцейський офіцер підзвітний громаді, він відвідуватиме сесії, подаватиме пропозиції для зміцнення безпекового середовища тощо.
Всі необхідні умови Сереховичівська громада виконала: облаштувала для свого офіцера службове приміщення, придбала автомобіль.
Нацполіція, зі свого боку, здійснила відбір та навчання кандидата з числа найдосвідченіших претендентів, забезпечила його одностроєм, зброєю тощо.
Під час відкриття станції заступник начальник ГУНП у Волинській області Козак Сергій розповів, що на території області вже функціонує 39 поліцейських станцій, де служать 61 поліцейський офіцер громади. Зокрема, у Ковельському районі розпочала функціонування 18 поліцейська станція. На цьому в поліції не зупиняються, адже мета - аби кожна громада області мала поліцейських офіцерів.
«Вдячний громаді та голові за облаштування поліцейської станції та придбання службового автомобіля для свого офіцера. Усе це - задля зміцнення безпекового середовища та покращення якості надання поліцейських послуг навіть у найвіддаленіших селах».
Основні завдання поліцейських офіцерів громади: забезпечення правопорядку, стеження за дотриманням правил дорожнього руху, запобігання правопорушенням та злочинам, а також надання якісних поліцейських послуг населенню.
Заступник начальника Ковельського управління поліції Павло Микитюк побажав громаді безпечного життя, а поліцейському офіцерові - сумлінно виконувати свої службові обовʼязки.
Участь у відкритті станції у Сереховичах взяли також представники органів самоврядування, місцеві мешканці та співробітники поліції.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/wu/ibaktj-0x0-2048x1614-cvm37tzhrdrkgveah3xfkpspdtzbnwui.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ho/7g5oyl-0x0-2048x1536-cwwuqc2nhw5i6i6c53yioijho4crdhoo.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/vx/2optag-0x0-2048x1536-ymxgavzb76agfpql63k7cltwjnbe3vxt.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині через пошкоджене колесо перекинувся автомобіль.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)