Львів'янка намагалася вивезти з України легендарну скрипку Страдіварі (Фото)
Спробу переміщення через українсько-польський кордон скрипки «Antonius Stradivarius» припинили прикордонники спільно з працівниками митниці в пункті пропуску «Краківець»
28-річна уродженка Львова слідувала до Польщі легковим автомобілем «Форт».
Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Під час заїзду на територію пункті пропуску жінка обрала смугу «зелений коридор» та повідомила, що переміщує особисті речі. Виходячи з аналізу та оцінки ризиків легковик скерували на додаткову перевірку. Згодом у багажному відділенні оглядова група виявила скрипку «Antonius Stradivarius» виробництва 1713 року, яка може становити культурну та історичну цінність.
«Знахідку» вилучено та скеровано на експертизу.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Волинські митники запобігли вивезенню за кордон антикваріатних цінностей (Фото).