![Волинянка стала призеркою конкурсу з української мови імені Петра Яцика](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/3a/p2bomz-3v33d6l3fudimdp4sv6t3quk4c42f3ac.jpg)
Цьогоріч серед 14 найкращих знавців рідної мови – волинянка Марта Ревко.
Волинянка стала призеркою конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Щорічно 9 листопада стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Його проводять у чотири етапи, а переможцям призначають щомісячні стипендії Президента України
Зокрема, цьогоріч серед 14 найкращих знавців рідної мови – волинянка Марта Ревко. Це учениця 5-го класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 22 Луцької міської ради» Волинської області. Її учитель – Тетяна Миколаївна Парадовська – за останні кілька років підготувала чотирьох стипендіатів Президента України за результатами міжнародних конкурсів з української мови, інформує Волинська ОВА.
Довідково: 9 листопада 1999 року стартував перший Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Його мета – сприяти утвердженню статусу і престижу української мови, виховання поваги до культури й традицій українського народу. У конкурсі беруть участь як українці, так і особи інших національностей, які знають українську мову і послуговуються нею. Тож за останні роки кількість учасників інтелектуального змагання сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)