![У Володимирі попрощались із полеглим Героєм Іваном Толочком](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/ux/zk4qnu-jabl3b42iviukv5cjn6qgb3n2chpcuxb.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
У Володимирі попрощались із полеглим Героєм Іваном Толочком
4 травня володимирська громада прощалась зі своїм земляком, полеглим 30 квітня під пекельним Очеретиним на Донбасі, Іваном Толочком, якому тепер навіки 55
Про це повідомили у громаді.
«На похорон до будинку на вулиці Генерала Шухевича, де проживав Герой із сім'єю, зібрались рідні, друзі, колеги з міського водоканалу, роботі на якому Іван Миколайович присвятив 16 років свого життя. Навіть позивний Героя був пов'язаний із його роботою - побратими його так і звали: «Водяний».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/2q/sfzx2m-0x0-1280x853-wnerlx6juasl5pjk3y4rlcz4u4y2r2qx.jpg)
Як розповідають колеги, він був завжди усміхненим добряком, простим працьовитим чоловіком, який щодня добирався на роботу на стареньких «жигулях», з яких потім пересідав за кермо своєї «бочки», адже був водієм асенізаторської машини.
Іван Толочко був мобілізований 7 січня 2024 року. Кажуть, що двічі повертали його, він жартував, що вже застарий, мабуть. Але за третім разом взяли. На фронті мав посаду механіка-водія.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/ku/epmlqm-0x0-1280x853-3it6wk4nlpgscgblirl5qwcj4fsqakuz.jpg)
Проводжаючи володимирчанина у останню дорогу, міський голова Ігор Пальонка звернувся до осиротілих дружини Наталії та двох синів Героя: «Ми всі перебуваємо у великій скорботі, адже втрачаємо цвіт нації. Загиблий Герой Іван Толочко багато років працював на благо нашого міста, був висококваліфікованим робітником, хорошим другом, колегою. Я особисто знав його - він мав велике серце, завжди був привітним та добрим. Своїм героїчним чином він показує молодим приклад, як треба любити і захищати свою країну. Завдяки таким Героям, як сказав сьогодні святий отець, ми маємо можливість відзначати свята, ростити дітей. Уся наша громада у великому боргу перед рідними Героя. Вічна йому пам'ять і наша шана, слава Україні!».
Поховали полеглого захисника на Алеї Слави Федорівського кладовища», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/we/3tgcui-0x0-1280x853-rhrq7acgvqyxoq4fjiimq5agzhgdxwez.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)