Вічна пам’ять і слава Героям!
Втрати Волині: повідомили про загибель на фронті ще двох наших земляків
Зустріньмо гідно і проведімо в останню путь наших Захисників
8 травня в громадах Волинської області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще двоє бійців з Волині.
Це – Олександр Гурич і Вадим Ковальчук, інформує «Суспільне Луцьк».
Вадим Ковальчук
У Горохівській громаді отримали офіційне підтвердження загибелі 36-річного військовослужбовця Вадима Ковальчука, якого майже рік вважали зниклим безвісти.
![Вадим Ковальчук.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/nq/3yn5jq-0x0-794x446-brvo2fd4weidgnbfbwitkuxkpbk2dnqo.jpg)
Волинянин пішов на війну 25 лютого 2022 року. 23 липня 2023 року загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кремінна на Луганщині. Це підтвердили завдяки ДНК експертизи. Прощання з Вадимом Ковальчуком відбудеться 9 травня в селі Озерці.
Олександр Гурич
4 травня 2024 року внаслідок отриманих на передовій поранень у шпиталі помер військовослужбовець Олександр Гурич, повідомили у Ківерцівській міській раді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/pn/rtngtx-0x0-794x446-raxanlhv5xltvtftj22l225ewdtojpn5.jpg)
Солдату було 39 років, важкі поранення оператор радіотелефоніст розвідувального взводу отримав 29 квітня 2024 року. Прощання з Олександром Гуричем відбудеться 9 травня.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: У місті на Волині Алею Слави полеглих Героїв поповнили 19 пам'ятних банерів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)