![Нововолинська громада попрощалася з військовим Ярославом Каламуняком](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/uz/xmmysw-wg7crumhkldkgs7y7j3rjnrrhqjdguz7.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Війна
Нововолинська громада попрощалася з військовим Ярославом Каламуняком
Сонячний день сьогодні затьмарений сумом втрати Героя
Скільки добрих слів про нього прозвучало у храмі. Його запам’ятають чуйним і уважним, а головне мужнім. Він загинув на полі бою, захищаючи наше мирне небо і наш спокій.
Хай Господь упокоїть душу Ярослава у Царстві Небесному. А сім’ї пошле терпіння та сили, щоб пережити нестерпний біль втрати рідної людини, зазначив мер міста Борис Карпус.
Вічна пам’ять Герою!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/7v/ldpz45-0x0-962x723-eos7kgckqkouv7r72o36itdywobld7vn.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)