![У Луцьку проходить фестиваль робітничих професій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/fw/wlcxcl-27x0-845x563-gr5o7whqni2optksiamv5rtgdqqsefwp.jpg)
Варто відвідати!
У Луцьку проходить фестиваль робітничих професій
Сьогодні,10 травня 2024 року, з 11.00 до 14.00 год. на Театральному майдані міста Луцька відбудеться фестиваль робітничих професій «ВолиньFEST − 2024»
Мета заходу – популяризація та піднесення престижу робітничих професій, налагодження партнерських зв’язків, виявлення і підтримка обдарованої молоді в системі професійної освіти області, підвищення рівня професійної підготовки, розвиток творчої активності молоді.
Про це інформує Управління освіти і науки Волинської ОДА.
У програмі фестивалю:
- ярмарка-продаж виробів закладами освіти
- майстер-класи професійного спрямування
- квести
- фотозона
- виставкові експозиції роботодавців, інших стейкхолдерів.
Під час проведення виставкового заходу всі гості та учасники матимуть змогу отримати інформацію про можливість та переваги здобуття робітничих професій, ознайомитись з умовами прийому до закладів освіти області, взяти участь у флешмобі, задонатити на ЗСУ.
Очікується широкий асортимент товарів виставкових експозицій: різноманітні вироби з металу, дерева та лози, гойдалки, дачні набори, садовий інвентар, швейні та столярні вироби, с/г продукція, домашня кондитерка тощо.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/bt/2iox7v-0x-1-900x596-be4hata3reol566r4zp5iudpy6rxkbth.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/lx/es7pkx-0x-1-900x596-zuqq644wl2g3mwsouss3scxyyaf3jlxn.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/zz/efvmvz-0x-1-900x596-34wxkrle6xu533qgskt5cpqo4mub7zzd.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Трепетна зустріч: до сільського ліцею на Волині завітав боєць – випускник закладу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)