![Волинські захисники з 14-ї та 100-ї бригад отримали чергову партію мавіків від земляків (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/iy/zydylw-0x23-1280x853-zlajucbf4gomkgz7lnpzlol6gaadmiye.jpg)
З вірою у Перемогу!
Волинські захисники з 14-ї та 100-ї бригад отримали чергову партію мавіків від земляків (Фото)
Голова Володимир-Волинської територіальної громади разом із секретарем міської ради Іваном Юхимюком здійснили поїздку на Схід, під час якої відвідали на Харківщині земляків з 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого, а на Донеччині побували у місці розташування 100-ї ОМБр
Військовим передали вітання з дому та необхідне обладнання.
Про це інформує Ігор Пальонка.
Для «14-тки» доставили 35 квадрокоптерів DJI Mavic 3 та 9 дронів DJI Mavic 3 Thermal, а для «сотки» - 10 дронів DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo та 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Thermal.
Загальна вартість обладнання, яке закупила Володимирська міська рада становить понад 7,2 млн гривень.
«Приємно було вкотре зустрітись з командуванням обох військових з’єднань – командиром 100-ї ОМБр Русланом Ткачуком та командиром 14-ї ОМБр Олексієм Трубніковим.
Поспілкувались про ситуацію на фронті та актуальні потреби військових. Нині, як кажуть обидва командири, найбільше потребують на фронті засобів РЕБ.
Обговорили з Олексієм Трубніковим питання відкриття рекрутингового центру у Володимирі. Наразі уже підбираємо приміщення під офіс, де надаватимуть усю необхідну інформацію охочим долучитись до лав «князівської» бригади.
Попри обмежений, у порівнянні з минулим роком, фінансовий ресурс бюджету, продовжуємо допомагати нашим захисникам. У 2024 році з бюджету громади на підтримку Сил безпеки та оборони виділено уже 167,9 млн грн.
Працюємо далі, наближаючи спільну Перемогу!» – йдеться в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/jz/nbkan5-0x0-1280x960-gtagt4ysnlfl7tsdzwwfjpyvhs7zejzt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/x7/rhsm3n-0x0-1280x722-y3x2xrdqr3op27f4oyz5pufhyfytix7o.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/qb/jvldvm-0x0-1280x894-ggfyjm26ruturkzid3npw4vrgzvcdqb5.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/na/6qqowx-0x-1-1280x806-wkd2vgsr7eadqu44mec6u6se2rvjznae.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку проходить фестиваль робітничих професій.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)