Курси НБУ $ 40.45 € 43.27
Георгій забив «пеналь» Георгію – і «Шахтар» достроково став чемпіоном України (Відео)

21-річний Георгій Судаков виконує футбольний вирок – пенальті.

Фото із сайту shakhtar.com.

У класичному українському дербі донеччани знову виявилися сильнішими за киян

Єдиний гол у матчі, який проходив у Львові на «Арені Львів», був забитий із пенальті.

На 33-ій хвилину зустрічі 21-річний півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков під час виконання одинадцятиметрового удару холоднокровно перехитрив свого старшого тезку – 29-літнього голкіпера киян Георгія Бущана.

Більше команди не забивали. Тож донеччани перемогли, як і в першому колі з рахунком – 1:0.

Українська Прем’єр-Ліга. 28 тур. «Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 1:0 (1:0 – Георгій Судаков, 33, з пенальті).

Після цієї перемоги у «Шахтаря» стало – 70 очок, а в «Динамо» залишилось – 63. А це значить, що команда Ріната Ахметова – уже недосяжна в чемпіонаті, в якому залишилося зіграти ще 2 тури.

Це – 15-е «золото» «Шахтаря» в чемпіонатах України!

Команди, які найбільше вигравали Чемпіонат України з футболу:

1 місце – «Динамо» (Київ) – 16 разів

2 місце – «Шахтар» (Донецьк) – 15 разів

3 місце – «Таврія» (Сімферополь) – 1 раз.

Інші результати 28-го туру: «Ворскла» (Полтава) – «Минай» (Минай) – 2:3, «Оболонь» (Київ) – «Рух Львів» (Львів) – 0:0.