![Як не «зламатися» у час війни](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/mm/f3euno-0x62-960x640-jwd6grsreguwm7xx4e2pguoz7smqvmm7.jpg)
Учасники семінару.
Як не «зламатися» у час війни
Це складне питання психологічного плану обговорили на семінарі «Створення мереж відновлення», організованому головами Поромівської та Литовезької територіальних громад Володимирського району спільно з Благодійним фондом «Крок до перемоги»
Захід відбувся на базі КНЗ « Нововолинський центр професійної освіти».
На головне питання – про надання першої психологічної допомоги травмованим внаслідок воєнних дій особам – відповідав у своій доповіді радник Почесного консула України в Сіетлі (США) з питань психологічного відновлення військових та їх сімей Ігор Скрипніченко.
У своїй презентації він сформулював корисні поради, як опановувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким підтримувати здоровий психічний стан в надзвичайних межових ситуаціях.
Присутні подякували пану Ігорю за цікаву та корисну зустріч. Адже психологічна підтримка під час воєнних дій є дуже важливою і потрібною для всіх.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/dx/bqnhpm-0x0-960x720-y7acuv6tjwapnhxpzrphtur4lfhf5dxz.jpg)
Роксолана Вишневич
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Ковелі відзначили учасників конкурсу «Писанко, дивуй!» та оголосили підсумки благодійного Великоднього ярмарку.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)