![Навіки 21: на війні загинув Герой з Волині Богдан Будчик](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/5u/qjossr-6hzuicj674f5lu6ucnaxybiw56np25uk.jpg)
Вічна пам’ять Герою!
Навіки 21: на війні загинув Герой з Волині Богдан Будчик
Турійська громада в скорботі
Віддав життя у боротьбі за Україну Богдан Будчик з села Мокрець. 12 квітня йому виповнилося лише 21. Своє молоде життя Богдан присвятив військовій справі і захисту рідної землі.
Про це повідомляє Турійська селищна рада.
Після закінчення мокрецької школи, вступив у Володимир-Волинське профтехучилище. Потім служба в лавах Збройних сил України. Після закінчення – юнак підписав контракт. Воював у складі Національної гвардії України. Мав поранення, після реабілітації продовжив боротьбу з окупантами.
Та, на жаль, 8 травня війна обірвала життя молодого воїна, загинув захисник внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Останій бій старший солдат Богдан прийняв на Луганщині.
У зв’язку з трагічною подією у Турійській громаді з 14 по 16 травня оголошено триденну жалобу.
Вічна і світла пам'ять захиснику, який віддав за Україну, її волю і незалежність найцінніше – своє життя.
Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам загиблого.
За попередньою інформацією поховання Героя відбудеться у Києві.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)