![Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/d6/tvfcuh-su7wo2ecsmwe3avr3eym25ra6uvojd64.jpg)
На Волині школами заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах.
Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів
Сьогодні Волинська область в якості гуманітарної допомоги отримала від Швеції два автобуси для підвезення учнів до навчальних закладів
Транспорт одержали начальник обласного військового ліцею Павло Боснюк та заступниця голови Шацької громади Ольга Сахарук – для забезпечення участі ліцеїстів у спортивних та освітніх змаганнях, а також для довезення школярів Мелниківського ліцею.
Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/gs/ddwih2-0x0-2048x1366-ybtdzuq4k5fq45cep2rq742tktla2gst.jpg)
«Потреби дітей для нас завжди стоять в пріоритеті, тож Волинською ОВА ведеться постійна робота над забезпеченням шкіл транспортом та відновленням їхнього автопарку. На сьогодні загальна кількість здобувачів освіти, які проживають за межею пішохідної доступності і потребують підвезення – становить понад 16 тисяч осіб. Організованим підвезенням до навчальних закладів області забезпечено 98% здобувачів освіти (242 транспортні одиниці).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/wq/fv5a4i-0x0-2048x1367-646nfej3uzx3o5v44om2buvjppgwqwqc.jpg)
Школами заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах, в тому числі 5 спеціальних для підвезення маломобільних груп. Дякую партнерам Волині за цю допомогу та фахівцям ОВА за організацію процесу прийняття і передачі транспорту. Працюємо далі», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/t7/xrsvuc-0x0-2048x1366-5j6pa3uofi47zyrrre6wv3yhwmcmkt7z.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)