![У Волинській дитячій лікарні оновили одне з відділень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/g4/4xwviz-0x0-2047x1365-tjqd2we4tsov56hkezlc7aijv55r5g4m.jpg)
Після чотиримісячної реконструкції тепер – це сучасний медичний простір з дотриманням найновіших санітарних стандартів і норм інфекційного контролю.
У Волинській дитячій лікарні оновили одне з відділень
В обласному медоб’єднанні захисту материнства і дитинства відкрили оновлене відділення отоларингології
Як розповіла керівниця головної дитячої медустанови області, депутатка обласної ради Ірина Горавська, цей структурний підрозділ не знав ремонту з часу створення, а це – майже 40 років.
Про це повідомляють у Волинській обласній раді.
Між тим, щороку в лорвідділенні стаціонарну та консультативну допомогу отримують майже 8 тисяч дітей, проводиться понад 2 тисячі оперативних втручань.
Після чотиримісячної реконструкції тепер – це сучасний медичний простір з дотриманням найновіших санітарних стандартів і норм інфекційного контролю. Кожну палату обладнано окремим санвузлом, кондиціонером, функціональними ліжками з автоматичним регулюванням, а відділення – душовою кімнатою. В реанімаційних блоках встановлено обладнання цілодобового моніторингу за життєвими показниками хворих і систему лікувальних газів, суттєво видозмінилися і оглядові та маніпуляційні кабінети. «Тож, ремонт – це не стільки про стіни, як про комфорт і безпеку пацієнтів, а отже й про якість медичної послуги», - стверджує Ірина Горавська.
На підтвердження завідувач отоларингологічного відділення Руслан Жиленко розповів про новітні методики діагностики і лікування та продемонстрував сучасне дороговартісне обладнання, яке для цього використовують. Його у якості благодійної допомоги дитячому медоб’єднанню упродовж багатьох років постачає голова німецького благодійного фонду «Чорнобильська допомога» Ріта Ліммрот. Завдяки застосуванню новітніх методів та устаткування, а ще телемедицини вдалося кардинально змінити технологію та ефективність оперативних втручань, - стверджує завідувач лорвідділення, а терміни перебування пацієнтів у стаціонарі скоротити удвічі. До слова, тут надають допомогу також і дорослим, оскільки з відділенням на постійній основі співпрацює світило вітчизняної отонейрохірургії, кандидат медичних наук Павло Нечипоренко.
З новосіллям від імені засновника персонал та малих пацієнтів привітав голова Волиньради Григорій Недопад.
«Волинська медицина послідовно демонструє якісний ріст. Попри складний воєнний стан і обмеженість бюджетного фінансування усе ж є розвиток і матеріальної, і технологічної бази, запроваджуються нові методики лікування, діагностики і медичні послуги. Сьогодні я втішений особливо, бо йдеться про найменших пацієнтів. Дякую керівництву медоб’єднання за ініціативність та постійний рух до вдосконалення, а персоналу – за кваліфіковану і самовіддану працю», - підсумував візит голова обласної ради Григорій Недопад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/q2/rylomy-0x0-2048x1365-shzsxbnd3hk4vgojgn44ilpsdmq7cq2e.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/k7/ebgbz4-0x0-2048x1365-a3c2fn7752pzvsigvw2yxt3mitbawk7a.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/cl/xhkfe6-0x0-2048x1366-7jrpaf7n5uhdoy7agrjdfgwxr6et7cl4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/4u/zx2h6h-0x0-2048x1365-2owh53gjb6nyfjlbygahwgq6e3fg54ud.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/hc/lieie4-0x0-2048x1365-gnwh6a7j7auwzu7lchhxefr6emxsohcb.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Як у місцевій філії центру зайнятості на Волині працевлаштовують ветеранів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)