![Волинські ліцеїсти тріумфально здобули перемогу у всеукраїнській спартакіаді (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/nn/iuqetc-0x0-2047x1365-54qshqkvhfgia4lhxsy7toqmkd3xznnt.jpg)
Так тримати!
Волинські ліцеїсти тріумфально здобули перемогу у всеукраїнській спартакіаді (Фото)
Аби привітати 20-ох учасників збірної з тріумфальною перемогою в обласному ліцеї військово-спортивної підготовки імені Героїв Небесної Сотні влаштували урочисте шикування
У нагороджені абсолютних переможців Чемпіонату України з військово-прикладного семиборства взяв участь голова обласної ради Григорій Недопад.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Команда не лише здобула Кубок України з військового багатоборства, а й восьмий раз поспіль стала переможцем всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.
Змагаючись у бігу на 100 і 3 000 метрів, плаванні, підтягуванні на високій перекладині, подоланні смуги перешкод, метанні гранати та стрільбі з пневматичної рушниці, волинські ліцеїсти в усіх трьох вікових групах завоювали 34 медалі з 36! А двоє спортсменів, здобувши максимальну кількість балів в особистому заліку, виконали нормативи кандидата у майстри спорту України.
Вручаючи переможцям відзнаки, голова Волиньради Григорій Недопад зазначив:
«Я вражений результатом – восьмий поспіль тріумф у спартакіаді і переконлива перемога у першому Чемпіонаті України – це чергове підтвердження, що наш ліцей незаперечний лідер серед подібних в країні. Зважаючи на те, що майже 80% випускників поповнюють лави Збройних Сил України, прикордонної служби, силових структур, маємо надію на безпечне і мирне майбутнє. Успіхів вам!».
Він також передав для потреб ліцеїстів майже тисячу одиниць спортивного одягу та 200 пар взуття від благодійної організації «Дитяча місія. Україна» та їхніх партнерів - німецького меценатського фонду «Хумедіка».
Керівник освітнього закладу Павло Боснюк також повідомив, що у якості подарунку від європейської спільноти ліцей отримав і аеробус на 45 місць.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/m7/ivxmvj-0x0-2048x1365-jvemvrozg5xtler4uut2mtcizg2dhm7d.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/af/uhjfl2-0x0-2048x1365-sobvc5dzyxkbga6vhj5az54w6szdnafs.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/dl/rrysw6-0x0-2048x1365-y6drbxrdn3xpq7mxwzm2wyttwbyyrdlm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/gr/dnbymd-0x0-2048x1365-aovvwyjzyrp2gcb6baywq2wttxjxrgrh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/6g/2hkila-0x0-2048x1365-eeecffvrcjxeikju6okhht56eikkl6gr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/7l/tc465q-0x0-2048x1365-lts5qxapgexwclvov5nopgees66aq7l4.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У місті на Волині невдовзі запрацює рекрутинговий центр.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)