![Завтра Волинь попрощається із загиблим бойовим медиком Артемом Рудим](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/3f/fxwbhu-t36u34gtnuaoovuyia7umuai2vx7x3fw.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Завтра Волинь попрощається із загиблим бойовим медиком Артемом Рудим
У напрямку Володимира із зони бойових дій прямує місія «На щиті», яка доправить на рідну землю полеглого на Харківщині 34-річного героя, бойового медика Артема Рудого із Заріччя Володимирської громади
Про це повідомив очільник громади Ігор Пальонка.
«По прибутті труна з тілом Героя буде перебувати у храмі Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, де завтра, 16 травня, о 12.00 відбудеться чин похорону.
О 12.40 прошу сформувати коридор шани вулицями Драгоманова, Ковельською, Данила Галицького та Степана Бандери – у напрямку Шистівського кладовища, де і поховають загиблого воїна.
Висловлюю щирі співчуття родині. Вічна пам’ять захиснику України!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/at/5ph3y2--1x0-928x975-eq4hdx36vddmaogtmbvaxurvo2xbhatx.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)