![Вихованці ковельського «Народного художнього колективу – ансамблю танцю «Барвінок» дивували своєю майстерністю](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/tn/os5x4p-2mc4wt6d4uxh7j64rc6wjeacwzpgytnz.jpg)
За більш ніж 50 років біографії «Барвінок» добре знають не лише в нашій країні, а й за її межами.
Вихованці ковельського «Народного художнього колективу – ансамблю танцю «Барвінок» дивували своєю майстерністю
Щороку навесні юні танцюристи з Ковеля запрошують на свій звітний концерт.
Цьогоріч яскраве, феєричне дійство зібрало повний зал прихильників. Завітали на свято танцю і представники міської влади — міський голова Ігор Чайка, начальник фінансового управління Валентина Романчук, начальник управління освіти Віктор Бичковський.
Про це інформують у Ковельській міській раді.
За більш ніж 50 років біографії «Барвінок» добре знають не лише в нашій країні, а й за її межами. Ансамбль часто представляв не лише Ковель, а усю Україну. Географія подорожей надзвичайно широка — Польща, Німеччина, Болгарія, Словаччина, Італія, Туреччина, Греція, Румунія. Перебуваючи за кордоном, танцюристи знайомляться, спілкуються через інтернет та налагоджують товариські стосунки. Завдяки цим талановитим хлопцям і дівчатам про наше місто дізнаються усе більше людей.
Цього року на свій звітний концерт вони підготували 25 номерів. Це титанічна праця як самих дітей, так і їх наставників.
Міський голова Ігор Чайка поділився враженнями від концерту:
– Кожного разу, коли приходжу на ваші концерти, захоплююсь майстерністю виконання народного танцю вашими вихованцями, злагодженістю їх рухів. Розумію, що за цією хореографією стоїть не один десяток репетицій. Дякую наставникам — Любові Ризванюк, Марії Солоп, Тетяні Гулечко, Сергію Панюсу за працю, яку ви вкладаєте у ваших вихованців. Дякую «барвінчатам», що прославляєте рідне місто на нашу Україну.
Після завершення заходу на випускників «Барвінку» чекав довгоочікуваний момент – вручення свідоцтв про здобуття позашкільної освіти. Почесну місію доручили директору Палацу учнівської молоді Тетяні Середюк. Вона побажала вихованцям колективу успіхів в самостійному житті, у всіх майбутніх починаннях та творчого зростання. Тетяна Володимирівна впевнена, що юні ковельчани не залишать справу, якій присвятили багато років.
Діти зі сльозами на очах подякували своїм наставникам і пообіцяли, що ніколи не забудуть роки, проведені у «Барвінку».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/ij/edinmm-0x0-2048x1536-ovqga2iydnpej6jsgb5udtquihylqijt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/wh/fqj7v3-0x0-2048x1536-34isdjgjlq4ul2arowvh5gsdmqiekwhx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/gr/g573lj-0x0-2048x1536-v6jty4ojnun5rbg5gavpc3mnp6zutgrl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/jx/hjwkex-0x0-2048x1536-rtixkvaek724ngwprpfzshtsfzwz7jx3.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/lg/bsuohv-0x0-2048x1536-d6dlierwk3ifebwejj3tudrcwygzqlg7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/2b/4fyvmk-0x0-2048x1536-w6upboj4cmoxo5wca4hhdrznmzrjr2b3.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У ліцеї на Волині відзначили 55 найстаранніший учнів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)