![Волинський майстер пензля нагадав, що «жінка починається з весни»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/ig/hcshhf-r53gok3pelsnmhsypuw6mrtcwlbflig4.jpg)
Леонід Єгорович під час відкриття виставки
Волинський майстер пензля нагадав, що «жінка починається з весни»
У галереї «Красне» відкрито нову виставку живопису заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Леоніда Литвина
Її назва є символічною з нагоди Дня Матері – «А жінка починається з весни». До уваги відвідувачів представлені жіночі портрети в авторському баченні митця.
Про це інформує Культурно-мистецький центр «Красне».
На відкриття виставки завітали не лише друзі й колеги художника, бо розділили цю радісну подію і його найближчі родичі. Як сказала дочка Леоніда Литвина: «Це дуже символічно в День сім'ї бути тут і підтримувати тебе, тату».
Леонід Литвин – непересічний митець, автор двох десятків персональних виставок. Його картини постійно представлені в експозиціях Національної спілки художників у Києві.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У містечку біля Луцька показали твори учня легендарного Дмитра Блажейовського (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)