![У Луцьку змагались найкращі українські легкоатлети](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/wp/jzub5u-gr4fm744t2cwrqhk56e6toowz3zunwpp.jpg)
Волинські легкоатлети у командному заліку вибороли срібло в номінації метання та бронзову медаль – за напрямком витривалість.
У Луцьку змагались найкращі українські легкоатлети
Упродовж двох днів майже пів тисячі найкращих легкоатлетів країни виборювали чемпіонство, а також право взяти участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики та чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій
Учасників командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, а також національного чемпіонату з легкоатлетичного багатоборства привітав голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОКУ Григорій Недопад, а також керівниця Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха.
Про це повідомляють у Волинській обласній раді.
«Волинь має за честь приймати чергові підсумкові національні змагання, цього разу з легкої атлетики. У цьому виді спорту у нашої області хороші результати і помітні успіхи. До прикладу, з 5 отриманих цьогоріч олімпійських ліцензій – 4 здобули саме легкоатлети. Тож, бажаю кожному досягти бажаного, але мої щирі уболівання, звісно, за волинян», - зазначив у своєму виступі Григорій Недопад.
За підсумками чемпіонату волинські легкоатлети у командному заліку вибороли срібло в номінації метання та бронзову медаль – за напрямком витривалість.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/2g/kdjcmi-0x0-2048x1363-git6onv6757ausmtqchosbjx7cczu2gh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/tg/zhc2mh-0x0-2048x1363-5ccimy4e7wuii2qnllbiw7jdhn4sytg4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/dd/7qhktw-0x0-2048x1457-3ka7prcetc4nj7tstvmf6uuphnwpoddr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/al/4xldhi-0x0-1681x2048-3zkroxtax5thfqfcefeb3zwk5hh6oald.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Чемпіонка світу має намір зробити Волинь одним із легкоатлетичних центрів країни.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)