![Оновлення даних військовозобов'язаних: у Луцькому ЦНАПі стався збій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/qh/womhqz-lybd7wor5dt4h6p6exmfjxvwpvmskqhg.jpg)
20 травня система, у якій працівники ЦНАПу оновлювали дані військовозобов'язаних, тимчасово не працювала.
Оновлення даних військовозобов'язаних: у Луцькому ЦНАПі стався збій
Станом 20 травня майже сотня військовозобов'язаних оновили свої дані, або звернулися за консультацією у Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Луцьку
Про це Суспільному розповіла директорка установи Лариса Карп’як. З її слів, процедура оновлення даних займає у середньому 7 хвилин. Після процедури заявник отримує на руки витяг.
«Ажіотажу немає. Оновлення персональних даних розпочали з суботи 18-го травня, як передбачено законодавством. Усі військовозобов'язані віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані до 16-го липня», — сказала Лариса Карп'як і додала, що послуга є безплатною.
Лучанин Ігор Сивий — один із тих, хто уже оновив дані як військовозобов’язаний. «Я так собі поміркував, щоб чим раніше, навіщо це відкладати, все одно рано чи пізно доведеться оновлювати свої дані», — каже чоловік.
![Директорка Луцького ЦНАПу Лариса Карп'як.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/3g/eyz3tr-0x0-794x536-kaazuzn4rrhf5k4mvj3uwadm6nhr53g3.jpg)
20 травня система, у якій працівники ЦНАПу оновлювали дані військовозобов'язаних, тимчасово не працювала. Зі слів адміністраторки Світлани Зайчик, усім чоловікам, які зверталися в установу і не змогли отримати послугу через збій у системі — згодом перетелефонують і знову запросять у Центр надання адмінпослуг.
Станом на 16:00 20 травня система ще не відновила роботу.
Зі слів Лариси Карп'як, оновити дані військовозобов'язані також можуть ще у двох філіях ЦНАПу, які працюють у Луцьку. Окрім центрів надання адмінпослуг військовозобов'язані також можуть звертатися у місцеві терцентри комплектування і соцпідтримки, чи зареєструватися у електронному кабінеті-застосунку «Резерв+».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)