![Завтра в центрі Луцька видалять аварійне дерево](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/wg/kybutt-wxv7rdlsqaloxsbt2fwhjsfmnjr3jwg3.jpg)
Дерево знаходиться в аварійному стані.
Пульс дня
Завтра в центрі Луцька видалять аварійне дерево
22 травня, в середу, на Театральному майдані видалятимуть аварійне дерево
Про це повідомили в міській раді.
«У середу, 22 травня, біля будинку на вулиці Лесі Українки, 67 буде проведено видалення клена ясенелистого. Дерево знаходиться в аварійному стані, з крони падають гілки, стовбур дав тріщину, що несе загрозу як людям, так і навколишнім спорудам. Спеціалісти здійснили огляд дерева та видали КП «Парки та сквери міста Луцька» ордер на його видалення», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/ul/q3id7y-0x0-960x1280-mdaee3pylnv6xfgt7s2hxhv6l67lvulv.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)