![На Волині відкрили фотостелу пам'яті полеглим Захисникам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/xg/btslxl-0x14-2048x1365-dtcr67xn6wwh5yq3bacys37ksc3ksxgv.jpg)
Вічна пам’ять Героям!
На Волині відкрили фотостелу пам'яті полеглим Захисникам
21 травня на території ліцею №9 у Благодатному відкрили фотостелу «Благодатне пам’ятає», присвячену полеглим Захисникам України, випускникам закладу освіти селища
На кількаметровому полотнищі зображені 10 портретів загиблих Героїв – Олександра Горбунова, Костянтина Мрочка, Оксани Горпініч, Максима Багнюка, Віталія Горліковського, Геннадія Абрамчука, Сергія Михальчука, Миколи Харія, Димитрія Байкарова, Валентина Короля.
Про це інформує Нововолинська міська рада.
Меморіальна фотостела – це не просто полотнище з портретами, це – данина пам’яті, спогад про кожного, хто не повернувся з війни додому, але назавжди залишиться в наших серцях.
У відкритті інсталяції взяли участь секретар Нововолинської міської ради Надія Жук, заступниця міського голови Ніна Шумська, представники управління освіти, рідні загиблих військовослужбовців, вчителі та учні ліцею №9.
Відкрили фотостелу доньки загиблих Героїв Миколи Харія та Димитрія Байкарова.
Обряд освячення провели настоятелі храмів селища о. Станіслав Галайко та о. Василь Міськевич.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/xz/foqeyd-0x0-2048x1536-2hmsbomigqaxyw2debvwqxgha3trexzj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/jo/ryvtje-0x0-2048x1536-o23blcrwrvr7gvdzomemcw3qwgji3joi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/vw/owplma-0x0-2048x1536-xaygjeiyf6o4oh7ebyz3nk33jsy74vwd.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Громада на Волині отримала почесну відзнаку від військових.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)