Волинським рятувальникам провели навчання в екстремальних умовах (Фото)
Рятувальники Волині удосконалювали свої професійні навички під час занять в спеціально облаштованих теплодимокамерах
Метою тренувань є формування та закріплення навичок роботи вогнеборців у апаратах на стисненому повітрі в умовах високих температур, задимленості тощо, формування психологічних та психофізичних якостей, необхідних для виконання робіт в екстремальних умовах.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Проведення таких екстремальних занять в системі підготовки рятувальників вкрай необхідні, адже від злагодженості та оперативності дій бойових розрахунків, уміння кожного бійця орієнтуватися та приймати відповідальні рішення у складних ситуаціях залежить якість виконання поставлених задач і, відповідно, збереження людського життя.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині через грозу загорілась господарська споруда.