![У громаді на Волині організували заняття з глинотерапії для дітей військовослужбовців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/hb/ybycwd-0x61-943x628-3befwcdzi2ohmgk25l3ye3m5r4yfmhb6.jpg)
У майстер-класах участь взяли близько п'ятдесяти дітей.
У громаді на Волині організували заняття з глинотерапії для дітей військовослужбовців
Минулий тиждень у Торчинській громаді був наповнений творчістю та позитивними емоціями
Впродовж трьох днів відбулися майстер-класи з ліплення виробів з глини для дітей військовослужбовців.
Про це повідомляють у Торчинській громаді.
Цього разу в трьох майстер-класах участь взяли близько п'ятдесяти дітей з Садова, Смолигова та Торчина.
Головною метою зустрічі було покращення психоемоційного стану дітей військовослужбовців шляхом ліплення з глини. Адже глинотерапія — це один із видів арттерапії. А ще вона здатна зцілювати душу кожного, хто хоч раз торкнеться до неї.
Під час зустрічі дітки зліпили собі чудового глиняного півника. Провела майстерку місцева майстриня Ольга Будько. Кожна дитина-учасник майстер-класу у подарунок отримала свій власний виріб.
Заходи були проведені в рамках проєкту «Посилення стійкості та підвищення професійної спроможності локальних інститутів громадянського суспільства в територіальних громадах Волинської та Рівненської області» за підтримки Волинський Інститут Права та Національного фонду на підтримку демократії (NED) National Endowment for Democracy.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/u5/ynpv5y-0x0-943x707-rbuhtbdkk4n5dvrrpdxaa2guoflqpu5t.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/m4/qnv7os-0x0-951x692-kk5cweg7taownf3iqwinjkv3cg6ywm44.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У місті на Волині невдовзі запрацює басейн для реабілітації військових та оздоровлення дітей.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)