![Сьогодні вулиці Луцька заполонив звук сирен: причина](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/d2/c72byv-4gjk3l5lhu3skjzwzoaoapszlfyqkd2i.jpg)
За легендою навчань в приміщенні кухні гуртожитку сталася пожежа внаслідок короткого замикання електромережі.
Сьогодні вулиці Луцька заполонив звук сирен: причина
Рятувальники поспішали на ліквідацію пожежі в одному з гуртожитків
На щастя, пожежа була умовна, навчання організовано з метою тренування особового складу пожежно-рятувальних підрозділів служби 101 Луцька з ліквідації пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, а також вдосконалення взаємодії між оперативними службами міста.
Про це інформують в Головному управління ДСНС України у Волинській області.
За легендою навчань в приміщенні кухні гуртожитку сталася пожежа внаслідок короткого замикання електромережі.
Через інтенсивність «горіння» існувала загроза мешканцям та розповсюдження вогню по площі та вверх поверхами, тому до навчань було залучено найвищі в області колінчастий пожежні автопідйомник та автодрабину, керівництво навчаннями здійснювали співробітники Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС області.
В ході навчання бойові розрахунки ДСНС здійснили розвідку, провели оперативне розгортання із прокладенням магістральних ліній та в складі 3-х ланок газодимозахисної служби здійснили локалізацію та подальшу ліквідацію умовної пожежі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/4o/tggdzw-0x0-1153x2048-ltwvs7dh4vh6q2bp726anu7q5dxkx4og.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)