![У великому районі на Волині радять не брати в лісі до рук ці принади](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/2o/mjj5b2-0x132-1476x984-uxtw65afrnnje7r7zwi5j6nyinjgt2of.jpg)
Уважно прочитайте цю інструкцію!
У великому районі на Волині радять не брати в лісі до рук ці принади
На Камінь-Каширщині з 22 по 29 травня проводитиметься пероральна вакцинація диких тварин, тому розкидатимуться брикети із запахом м’ясо-кісткового борошна
Важлива інформація для жителів Камінь-Каширського району.
«Увага! Фахівці здійснюватимуть пероральну вакцинацію проти сказу.
Сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabiesvirus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким ушкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги, смерть неминуча.
У зв’язку з тим, що дикі м’ясоїдні тварини (вовки, лисиці) становлять загрозу для життя і здоров’я населення, бо переносять небезпечний вірус, щороку проводять пероральну вакцинацію (розкладання їстівної вакцини проти сказу).
![Інфографіка – Камінь-Каширське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/2o/iwwuma-0x0-1476x1369-uxtw65afrnnje7r7zwi5j6nyinjgt2of.jpg)
До початку повномасштабного вторгнення ці заходи здійснювали шляхом розкидання принади з вакциною над лісовими масивами з літака. Наразі розкладання пероральної вакцини проводять на Волині вручну.
Принада має вигляд невеликих брикетів із запахом м’ясо-кісткового борошна. У разі виявлення подібних принад – не беріть їх руками і не переносьте з місць розкладання, щоб тварини змогли їх знайти.
Для цих заходів у Камінь-Каширському районі створено 27 робочих груп, до складу яких входять ветеринарні спеціалісти, майстри лісу, єгері та представники місцевого самоврядування. Всього 27 груп по 5 осіб у кожній.
Пероральна вакцинація проводитиметься з 22.05. по 29.05.2024.
Принада має вигляд невеликих брикетів із запахом м’ясо-кісткового борошна.
У разі виявлення подібних принад – не беріть їх руками і не переносьте з місць розкладання, щоб тварини змогли їх знайти».
Камінь-Каширське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.
Читайте також: Які статки оприлюднив у декларації секретар Луцької міської ради.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)