![Науковці Луцького вишу представили інвесторам власні розробки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/rc/jyalf6-0x0-2047x1365-jjxksjhvgu6jz5kh74n345e4ltpvnrcc.jpg)
Науковці сподіваються, що представлені ідеї знайдуть своїх інвесторів і їх зможуть реалізувати.
Науковці Луцького вишу представили інвесторам власні розробки
У Луцькому національному технічному університеті відбувся науковий івент «Інноваційні стартапи ЛНТУ»
Під час заходу студенти та науковці представили власні ідеї для стартапів перед стейкхолдерами та партнерами університету. Серед присутніх – начальник ОВА Юрій Погуляйко.
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Привітала усіх учасників події ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що захід відбувається в рамках послідовної політики розвитку університету – співпраця «наука-бізнес-влада», де кожна ланка вносить свій вклад у розвиток України.
«Ми щиро раді вас вітати у нашому університеті. Для нас велика честь презентувати наукові розробки наших студентів та науковців, саме у такому форматі, адже тут запрошені люди, які пройшли свій власний шлях росту, розвитку та реалізації, які незважаючи на обставини змогли досягти успіху і можуть поділитися досвідом із нашим молодим поколінням. Усе що відбувається у нашому університеті, над чим ми працюємо, націлено на розвиток. Сподіваюся, що представлені ідеї знайдуть своїх інвесторів і ми зможемо спільно їх реалізувати», – зазначила Ірина Вахович.
Також до Дня науки начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко урочисто відзначив науково-педагогічних працівників університету. Разом із ректором ЛНТУ він вручив нагороди МОН, обласного та міського рівня.
Опісля відбулася презентація проектів.
Зокрема, серед представлених наукових стартапів були: «Звуковий 3d сканер», «Автомобільна система жалення», «Багатошарові чіпси», «Мобільний робот-маніпулятор», проект-переможець міжнародного конкурсу, «Розробка архітектурних та планувальних рішень на прикладі проєкту відновлення міста Авдіївка», «Тренажер-симулятор роботи обладнання з ЧПК», «Детектори ІЧ-випромінювання», «Наземний дрон «Логістик», «Бюджетний БПЛА літакового типу», «Автоматизована система бронювання кімнати онлайн».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/3q/hcrdsw-0x0-2048x1365-bszatyxkkuvmeraljyqdknzuwaah33qc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/sl/tisoj2-0x0-2048x1365-x2nhxn2ys3a6agucaqrs47oam4jkpsly.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/i3/5chp73-0x0-2048x1365-j22o2wjgusiipspsxj4uum2eubulhi3h.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/un/mxlnxo-0x0-2048x1365-z2qdteaoyek3zipar7miaq2xwk45duni.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Скільки пришкільних таборів працюватимуть цього літа на Волині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)