Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Волинська патрульна стала призеркою Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Поліцейська подолала 60 кілометрів за 11 годин 20 хвилин.

Ірина Зінчук зайняла друге місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, які відбувалися у місті Коростишів

Учасники змагань за 12 годин маршруту мали набрати максимальну кількість очок на певних об'єктах, які зображені на карті.

Про це інформує Патрульна поліція Волинської області.

Патрульна розповідає, що більша частина дистанції була цікавою, але не зовсім легкою, оскільки шлях пролягав через болотисту місцевість та ліс.

«Долати дистанцію було доволі складно, адже потрібно було правильно вибрати стратегію та поєднати із своїми фізичними можливостями. Дистанція проходила крізь ліси різної прохідності, кропиву та малину, болота та заболоченості, сільськогосподарські поля, а також через міську та сільську забудову.»

Поліцейська подолала 60 кілометрів за 11 годин 20 хвилин. Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ