![На Волині перед судом постане кіберполіцейський](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/fi/og7qgu-0x372-960x640-2nkwkifnpeelvgen7posv5a3hdsdjfis.jpg)
Триває слідство.
На Волині перед судом постане кіберполіцейський
Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення інспектором відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Департаменту кіберполіції НПУ зловживання впливом, шахрайства, підроблення документа та його збуту, а також легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 369-2, ч. 1 ст. 190, ч. 3 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України)
Слідство встановило, що у грудні 2023 року поліцейський пообіцяв жителю Миколаєва за 19 000 гривень вирішити на Волині питання про одержання ним посвідчення водія категорій «С1», «ВЕ» та «С1Е».
Вирішив він його просто – залучив спільників (матеріали щодо них виділені в окреме провадження) та підробив.
Гроші, одержані за «послугу», правоохоронець витратив на власні потреби.
Із лав поліції обвинувачений звільнений.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/x5/zy7bbi-0x0-957x1279-r4nyl22gywmt5byf6qc2qg2jlrzg6x5y.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/d2/te4sri-0x0-960x1280-trfvlmq3764vpgejf5nrloxjnbeb7d2i.jpg)
Досудове розслідування: ТУ ДБР у Львові.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині через постійні утиски з боку батька 13-річний юнак вчинив самогубство.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)