![Волинянин сів за кермо не маючи прав і «під мухою»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/qy/mf4egt-0x259-1534x1022-juy7dxess2ibxyrf5j3kpmput6zd3qyb.jpg)
На чоловіка склали адмінпротокол.
Волинянин сів за кермо не маючи прав і «під мухою»
Вчора, близько 3-ї години, патрульні помітили автомобіль, який порушив правила дорожнього руху
Поліцейські зупинили транспортний засіб.
Про це повідомляє Патрульна поліція Волинської області.
Під час спілкування з керманичем, інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Щоправда, від проходження огляду на стан сп’яніння чоловік відмовився. До того ж патрульні встановили, що водій позбавлений права керування.
На чоловіка поліцейські винесли об’єднану постанову: за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків та дорожньої розмітки та за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування); та протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)