![Дружини полеглих Героїв з Волині малювали картини-посвяти коханим чоловікам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/ec/gt3h5s-240x0-1189x793-5bnrlojf3caf5qnqqxdb572qv72vceca.jpg)
Попри ще свіжі та болючі рани жінки знайшли в собі творчі сили, бажання жити та творити красу і любов.
Дружини полеглих Героїв з Волині малювали картини-посвяти коханим чоловікам
У кожній українській громаді, де є спільнота жінок, які втратили чоловіків у війні, благодійний фонд «Сучасна Україна» реалізує проєкт «Жива. Справжні історії кохання» у форматі терапевтичних майстер-класів з живопису, щоб допомогти жінкам, які переживають важку втрату коханого, повернутися до життя, знайти коло спілкування, відновити гармонію і знайти натхнення.
За сприяння Іваничівської селищної ради нещодавно дружини полеглих Героїв з Іваничівської громади долучилися до занять з арт-терапевтичного живопису.
Про це інформують в Іваничівській селищній раді.
Мистецькі заняття відбувалися в приміщенні Центру культури та дозвілля.
Селищний голова Лідія Томашевська поспілкувалася з дружинами Героїв та висловила слова підтримки, а також зазначила, що попри ще свіжі та болючі рани жінки знайшли в собі творчі сили, бажання жити та творити красу і любов.
За допомогою професійної художниці – наставниці Олени Киці їм вдалося втілити свої ідеї та задуми.
Кожне полотно стало посвятою коханому чоловіку, згадкою про почуття, які були натхненням для обох і мають стати провідником через горе втрати у майбутнє.
Усі картини згодом будуть представлені на виставках живопису учасниць проєкту «Жива. Справжні історії кохання» з усієї України, зокрема у місті Володимир 28 червня.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/wd/g2fcjb-0x0-800x600-2wmqxcfc5o3fqbl5olye6lss4ba6nwds.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/t2/zzx2n2-0x0-800x600-sfxydgt7s5zyzisjouwqtjxvhxazlt22.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/by/q7wprc-0x0-800x600-q66xgj2vkbad2ykfk2kxpkvuafylybyq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/r4/sr3der-0x0-800x1067-tfuc6xww647mvnsoezygx7tbyq7u3r4k.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/tl/sevsow-0x0-800x1067-icmogj3d2n75w425qrxguh665xqhktlo.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині уже 250 дружин полеглих і зниклих безвісти Героїв взяли участь у соціальному проєкті.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)