![Останній дзвоник: «Сталева Сотка» привітала луцький ліцей, директор якого пішов на фронт](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/gs/afjkii-euiuos7ip3kdlm7lfpnchad3rbcghgsa.jpg)
Чимало вихованців Луцького ліцею №28 з посиленою фізичною підготовкою служать у ЗСУ.
Останній дзвоник: «Сталева Сотка» привітала луцький ліцей, директор якого пішов на фронт
Представники 100 окремої механізованої бригади привітали вихованців Луцького ліцею №28 із закінченням навчального року
Директор цього закладу Микола Євтушин з перших днів широкомасштабного вторгнення став до лав 100 бригади. Від імені командування 100 омбр, керівництву навчального закладу (який, до слова, є підшефним щодо національно-патріотичного виховання) було вручено мотиваційний стяг «Сталевої Сотки».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/43/ngld7s-0x0-1600x1200-6mib4y7p2txl5cullymdritzts2cr434.jpg)
Навчальний процес в ліцеї спрямований на поглиблене вивчення правознавства та посилену фізичну підготовку. Ліцеїсти у 8-11 класах носять спеціальну форму, а випускники орієнтуються на вступ до навчальних закладів системи безпеки та оборони. Чимало вихованців Луцького ліцею №28 Луцької міської ради з посиленою фізичною підготовкою служать у Збройних Силах України (зокрема, і у нашій бригаді – поруч зі своїм директором), інформують в 100 бригаді.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)