![На Волині ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою випустив 330 юнаків та дівчат (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/ew/obwfmp-0x0-2048x1365-evp22q2myrb7sn6fc2emizhgvqwmhewy.jpg)
Це перший крок у доросле й самостійне життя.
На Волині ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою випустив 330 юнаків та дівчат (Фото)
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні у м.Луцьк сьогодні, 1 червня 2024 року, випустив 330 юнаків та дівчат
До проведення випуску ліцеїстів долучився начальник ОВА Юрій Погуляйко.
Про це інформують у Волинській ОВА.
«Вітаю вас, шановні ліцеїсти. Це перший крок у доросле й самостійне життя. Зичу, аби на цьому шляху ви жили, працювали та навчались у мирній незалежній нашій державі. Дякую вчителям за вклад у покоління, яке ви також виховували. І дякую батькам за дітей», - сказав у вітальному слові Юрій Погуляйко.
Пророблену навчальним закладом роботу сьогодні присутні побачили на власні очі. Зокрема про це свідчила велика кількість нагород, грамот та медалей за досягнуті високі результати у третьому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, всеукраїнських і обласних предметних турнірах.
Своєю чергою начальник ОВА мав нагоду вручити дипломи і медалі ліцеїстам, які досягнули високих результатів у вивченні окремих предметів, а також тих, хто закінчив навчальний заклад з відзнакою.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/ck/as5ak5-0x0-2048x1367-cejzijnckpnnejncbqrsjmbgeav6pckt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/v4/wavmfj-0x0-2048x1367-nfpmbi3irhjkarwmytoi2s7hwdsosv4g.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/ce/opyvu5-0x0-2048x1367-jyu7dyyw36jlmro6jss2fqyrihw3uce6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/qm/d5mmw7-0x0-2048x1367-26v3kfw2g4jpdvvmd62msmiq337bmqmh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/bl/6o4gu5-0x0-2048x1367-mfkwcaqvf6fszaspbvstnyr3h43ifbl6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/ph/iq3j6x-0x0-2048x1367-2rqgmka7r4naszc2qfelhxvzrvu6mphc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/xv/t7v2oj-0x0-2048x1367-xx3tgy2tv2pxg76vi7euc66oue6e2xvp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/6f/zdl6vv-0x0-2048x1367-ks6bvw2u5pbq5vwkrclcfpzstcnkk6fa.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)