Україна трощить родоначальників футболу, пропустивши від них 2 голи

Молодці, козаки!

Фото із сайту isport.ua.

Козаки забили джентльменам аж 5!

Сьогодні у боснійському місті Сараєво стартує чемпіонат Європи 2024 з міні-футболу.

Континентальні змагання EMF Euro 2024 триватиме до 8 червня.

24 команди поділені на 6 груп по 4 збірні в кожній, які будуть боротися за вихід до 1/8 фіналу.

Учасники Чемпіонату Європи з міні-футболу. Фотоскрін із сайту sport.ua.

Збірна України виступатиме у групі B з командами Казахстану, Англії та Греції.

У першому поєдинку турніру 1 червня Україна красиво перемогла Англію – 5:2.

«Синьо-жовті» вже на 4 хвилині вийшли вперед. Після передачі воротаря відзначився Ігор Техненко, а ще через 3 хвилини він зробив дубль. Зрештою, в першому таймі українці відзначилися 4 рази, забивши ще два красиві м'ячі.

Другий тайм проходив майже без моментів і лише на 39 хвилині англійці зуміли відіграти 1 гол, а під кінець матчу вони забили і вдруге. Проте, майже одразу Україна відновила перевагу в 3 м'ячі. У підсумку, впевнена перемога українців.

Чемпіонат Європи з мініфутболу. Груповий етап, група В. 1 тур, 26 травня. Україна – Англія 5:2 (4:0).